jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۳۱۷۴ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مسعود باقرزاده کریمی، معاون دفتر زیستگاه و امور مناطق سازمان حفاظت محیط‌زیست، گفت: خلیج گرگان در حال نابودی نیست اما نمی‌گوییم مشکلی هم ندارد، علت آن نیز به دلیل کمبود منابع آب شیرین است که به آن وارد نمی‌شود.

وی با بیان این که حقآبه تالاب به اندازه کافی نیست، افزود: برخی با بهانه تخصیص ندادن حقآبه خلیج گرگان، تنگه بین دریای خزر و تالاب را باز کردند که این کار جز خشک‌شدن کامل تالاب هیچ‌ خیری نخواهد داشت. باقرزاده‌کریمی ادامه داد: برخی این موضوع را کارشناسی نمی‌کنند و از هیدرولیک و تالاب سررشته ندارند یا به بهانه تالاب می‌خواهند قایقرانی و کشتیرانی را راه‌اندازی کنند که سازمان محیط‌زیست هرگز این اجازه را به آنها نخواهد داد./ باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر