jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۳۱۷۴   ۲۲ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مسعود باقرزاده کریمی، معاون دفتر زیستگاه و امور مناطق سازمان حفاظت محیط‌زیست، گفت: خلیج گرگان در حال نابودی نیست اما نمی‌گوییم مشکلی هم ندارد، علت آن نیز به دلیل کمبود منابع آب شیرین است که به آن وارد نمی‌شود.

وی با بیان این که حقآبه تالاب به اندازه کافی نیست، افزود: برخی با بهانه تخصیص ندادن حقآبه خلیج گرگان، تنگه بین دریای خزر و تالاب را باز کردند که این کار جز خشک‌شدن کامل تالاب هیچ‌ خیری نخواهد داشت. باقرزاده‌کریمی ادامه داد: برخی این موضوع را کارشناسی نمی‌کنند و از هیدرولیک و تالاب سررشته ندارند یا به بهانه تالاب می‌خواهند قایقرانی و کشتیرانی را راه‌اندازی کنند که سازمان محیط‌زیست هرگز این اجازه را به آنها نخواهد داد./ باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها