jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۴۵۹۵ ۰۹ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

کمدی «سار» داستان خود را به زبانی تلخ و سیاه تعریف می‌کند. تد ملفی، کارگردان این کمدی سیاه است و ملیسا مک کارتی و کریس اوداد در نقش‌های اصلی آن ظاهر خواهند شد. قبل از این قرار بود این فیلم با بازی کیانو ریوز و آیسلا فیشر جلوی دوربین برود.

فیلمنامه مت هریس از سال 2005 تا به حال، مدام در حال نقل مکان از این شرکت فیلمسازی به یک شرکت دیگر بوده است.
در داستان فیلم، مک کارتی و اوداد زوجی هستند که به دلیل یک تراژدی، تا حد زیادی از یکدیگر دور شده‌اند. در حالی که اوداد به دنبال بازیابی خودش است، مک کارتی در خانه سرش را به کارهای مختلف گرم کرده وهمچنین باغبانی می‌کند. از بخت او، سار سیاهی در بالای یکی از این درخت‌ها آشیانه کرده است. درگیری مک کارتی با این پرنده، مسیر داستان فیلم را عوض می‌کند.
مک کارتی از فیلمنامه سار به عنوان داستانی تکان‌دهنده اسم می‌برد که به بررسی روابط انسان با طبیعت پیرامونش می‌پردازد. این بازیگر طی چند سال اخیر، به عنوان یکی از چهره‌های برتر ژانر کمدی شناخته شده است. کلید فیلمبرداری سار تا قبل از شروع فصل پاییز زده می‌شود./ کولیدر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر