jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۰۶۷۸ ۲۰ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

قوچان‌نژاد در گفت‌وگو با جام‌جم از برنامه هایش برای فصل جدید می گوید

فعلا به لیگ ایـــران نمی‌آیم

رضا قوچان‌نژاد مهاجم سابق تیم‌ملی که شاید دوباره بازگردد و برای ایران بازی کند، این روزها با پیشنهاد چند باشگاه لیگ برتری روبه‌روست. او بازیکن باشگاه آپوئل قبرس به حساب می‌آید ولی به هیچ‌وجه دوست ندارد به آنجا بازگردد و بازی کند. رقم انتقال رضا به آپوئل بالا بود و در واقع به‌خاطر انگیزه‌های مالی راهی این لیگ شد ولی خیلی زود به این نتیجه رسید که تصمیم خوبی نگرفته است. سطح کیفی آپوئل بالا نبود و رضا هم به‌خاطر نارضایتی‌اش نتوانست عملکرد خوبی آنجا داشته باشد.

او به باشگاه اف سی سیدنی رفت و نیم فصل دوم سال قبل را در آنجا بازی کرد و با این تیم قهرمان شد. وقتی در این باره از گوچی می‌پرسیم به جام‌جم می‌گوید: «راستش از عملکرد خودم در فصل گذشته راضی نیستم. با این‌که قهرمان استرالیا شدیم ولی توقعاتم از خودم زیاد بود. آپوئل انتخاب خوبی برایم نبود و امیدوارم امسال بتوانم یک انتخاب خوب داشته باشم. امیدوارم یک پیشنهاد مناسب دریافت کنم.»
قوچان‌نژاد درباره شایعات حضورش در لیگ برتر ایران چنین جوابی می‌دهد: «راستش فعلا به حضور در ایران فکر نمی‌کنم. شاید این اتفاق در آینده بیفتد. به هر حال آدم نمی‌تواند آینده را پیش‌بینی کند. ولی فعلا همان‌طور که گفتم نمی‌خواهم به ایران بیایم.»
ولی هدف رضا در فصل جدید چیست؟ او در این باره می‌گوید: «هدفم بازی در اروپاست. دوست دارم به یک باشگاه خوب بروم و آنجا دوباره توانایی خودم را نشان دهم. دو سال قبل در هلند 21 گل زدم و این به خاطر شرایط خوبی بود که در باشگاه هیرنوین داشتم. دوست دارم به جایی بروم که بتوانم خودم را نشان دهم. من بازیکنی هستم که دوست دارم در زمین بازی با همبازی هایم ارتباط نزدیکی داشته باشم ولی وقتی مثلا سبک بازی این باشد که مدام سانتر شود، به مشکل می‌خورم. دوست دارم خیلی نزدیک به همبازی هایم باشم. فعلا وضعیتم مشخص نیست.»
دیروز هم خبر رسید قرارداد رضا با آپوئل در آستانه فسخ است. این باشگاه ممکن است رضایتنامه او را صادر کند و شاید هم رضا را به صورت قرضی به باشگاه دیگری بدهد. دو طرف در حال بررسی شرایط هستند و به‌زودی تصمیم نهایی را در این باره می‌گیرند. او در این باره می‌گوید: «فعلا من بازیکن آپوئل هستم.»

تصمیم عجیب گوچی

رضا قوچان‌نژاد باز هم تاکید کرد فعلا به حضور در لیگ برتر فوتبال ایران فکر نمی‌کند. این در حالی است که همه از او به‌عنوان یکی از خریدهای تابستانی پرسپولیس نام می‌بردند. در شرایطی که اشکان دژاگه و مسعود شجاعی از تیم ملی به لیگ برتر ایران بازگشته‌اند و قوژان‌نژاد هم فضای خود را در ترکیب اصلی تیم ملی کاملا تنگ می‌بیند تصمیم او برای باقی ماندن در خارج از جغرافیای ایران کمی عجیب است.

سعید اکبری

ورزش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر