jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۹۱۴۵ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رابین رایت خشنود از موفقیت بالای مجموعه «خانه پوشالی»، بخت خود را در زمینه کارگردانی آزمایش می‌کند.

فیلمی که او کارگردانی می‌کند «سرزمین رویایی تازه» نام دارد و داستانش یادآور ماجراهای کنت مونت کریستو است. رایت که نقش اصلی فیلمش را هم بازی می‌کند، زنی است که تنها در یک جزیره دورافتاده گیر می‌افتد.
او یاد می‌گیرد برای ادامه حیات، ماهیگیری کند و در دل یک سرمای سخت برای خودش آشیانه‌ای درست کند. صحنه‌های این درام در کشور کانادا فیلمبرداری خواهد شد. رابین رایت قبل از این چند اپیزود از اکشن افشاگرانه خانه پوشالی را کارگردانی کرده است./ ددلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر