جزئیاتی از جلسه هیات مدیره

شفر باید بیاید!

جلسه هیات مدیره استقلال برگزار شد و درباره مسائل مهم باشگاه بحث و تبادل نظر شد. اعضا ابتدا به این جمع بندی رسیدند که باید قرارداد بازیکنان تمدید شود. در پایان فصل 10 بازیکن این تیم آزاد خواهند شد و باشگاه در تلاش است تا آنها را که شفر می‌خواهد، حفظ کند. اصلی‌ترین دغدغه استقلالی‌‍‌ها هم تمدید قرارداد آیاندا پاتوسی بازیکن آفریقایی است که در فصل جاری بهترین بازیکن تیمش بوده است.
کد خبر: ۱۲۰۱۴۵۹

در جلسه اعضا تاکید کردند پول رضایت‌نامه پاتوسی تامین شده و مشکلی برای تمدید قرارداد یکساله او وجود ندارد. همچنین درباره گونکالوس، دیگر مهاجم استقلال هم بحث شد و اعضا تاکید کردند او هم یک سال دیگر در کنار تیم خواهد ماند.

بحث دیگری که در جلسه هیات مدیره مطرح شد مبارزه با بازیکن سالاری بود. با توجه به این‌که فرشید باقری در جلسه بازیکنان و مدیرعامل به فتحی پریده و گفته بود بهتر است به دیدار آنها نیاید چون بیشتر روحیه‌شان را خراب می‌کند، اعضا تاکید داشتند باید این رفتارها در استقلال ریشه کن شود. با تصمیم فتحی و هیات مدیره قرار شد فرشید باقری همچنان به دور از تمرینات و تیم باشد. فتحی مدیرعامل استقلال هم با تایید این خبر می‌گوید: «باقری همچنان محروم است. آقای شفر یک نامه رسمی برای محرومیت ایشان نوشته و نامه دیگری نوشته نشده است. هر باشگاهی قوانین خود را دارد و من درباره دیگر باشگاه‌ها صحبت نمی‌کنم. ما نسبت به حرکت ایشان واکنش نشان دادیم و تصمیم خاص دیگری گرفته نشده است.»
همچنین در پایان جلسه مقرر شد در جلسه بعدی وینفرد شفر سرمربی استقلال حضور داشته باشد. او قرار است به جمع اعضای هیات مدیره برود و درباره شرایط تیم و همین‌طور استقلال فصل بعد توضیحاتی دهد. همچنین تصمیم هیات مدیره این بود که یک کمیته با حضور خطیر معاون ورزشی، مباشری معاون اجرایی و دکتر نوروزی معاون پزشکی باشگاه تشکیل شود تا کار نقل و انتقالات را به عهده بگیرند.


newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها