کشف دو جسد در یک انباری

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت از کشف دو جسد متعلق به مرد و زنی خبر داد که از مدت‌ها پیش تحت تعقیب پلیس آگاهی بودند.
کد خبر: ۱۲۰۰۴۹۰
کشف دو جسد در یک انباری

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در تشریح این خبر بیان داشت: ساعت ۲۳۵۰ شب گذشته ماموران کلانتری ۱۲۰ سید خندان حسب تماس‌های شهروندان با ۱۱۰ در جریان بوی تعفن شدیدی از یک انباری در مجتمع مسکونی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: ماموران کلانتری سریعا در محل حاضر شدند. در بررسی‌ها مشخص شد در انباری باز نمی‌شود که به این ترتیب با هماهنگی‌های قضائی قفل در انباری شکسته شد.

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت افزود: در ادامه ماموران با مشاهده اجسادی مربوط به یک خانم ۳۶ ساله و آقایی ۳۳ ساله، ماجرا را به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند که تیم تشخیص هویت آگاهی نیز برای انجام تحقیقات اولیه در محل حضور یافتند.

این مقام انتظامی در ادامه اظهار داشت: با انجام تحقیقات از همسایه ها، مشخص شد خانم، خواهر صاحب انباری می‌باشد

سرهنگ موقوفه‌ای توضیح داد: حسب استعلام‌های اولیه مشخص شد هر دو متوفی از کیف قاپ‌های تحت تعقیب پلیس آگاهی می‌باشند و همچنین در بازرسی‌های بیشتر در انباری چندین دسته کلید و یک قیچی آهن بر بزرگ به همراه سوئیچی متعلق به یک خودرو کشف شد که تحقیقات ماموران مشخص کرد سوئیچ نیز متعلق به تیبایی سرقتی می‌باشد که هفدهم فروردین ماه در شهرزیبای تهران مورد سرقت قرار گرفته بود که خودرو نیز جلوی مجتمع کشف گردید.

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت در انتها تصریح کرد: چند روزی از مرگ خانم و آقا در آن انباری می‌گذشت و ظاهرا به مواد مخدر نیز اعتیاد داشتند و اجساد نیز به شدت متعفن بودند که به نظر می‌رسد علت اولیه فوت آنان گاز گرفتگی بود که با دستور بازپرس محترم کشیک قتل پایتخت دستور انتقال اجساد به پزشکی قانونی نیز صادر شد تا علت مرگ مورد بررسی دقیق قرار بگیرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها