jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۰۳۳۰   ۲۲ فروردين ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مرد جوان پیش از مرگ صد میلیون تومان از دارایی را همراه خودروی مدل بالایش به سیل زدگان اهدا کرد.

سرهنگ جمشید باقری، فرمانده انتظامی شهرستان همدان به ایسنا گفت: گزارشی مبنی بر خودکشی یک جوان 30 ساله در شهرک مدرس شهر همدان به پلیس گزارش شد. صاحبخانه بوی گاز از خانه مستاجر به مشامش خورده و سراغ او در طبقه پایین رفته، زمانی که مرد جوان در را باز نکرده او از پنجره وارد شده و جسد را پیدا کرده است.این در حالی بود که در کنار جسد او دست نوشته‌ای بود که در آن نوشته شده بود، به‌خاطر مشکلات خانوادگی قرص می‌خورم، شلنگ بخاری را بریدم و می‌خواهم به زندگی‌ام پایان دهم. مبلغ صد میلیون تومان از دارایی‌ام به همراه خودرو خارجی شاسی بلندم را به سیل‌زدگان اهدا کردم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها