jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۹۸۵۳   ۱۹ فروردين ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

گل معروف آندو، بهترین گل تاریخ لیگ قهرمانان شد

تیموریان: هیجان ندهید!

نزدیک به شش سال قبل در بازی استقلال و بوریرام تایلند در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، آندرانیک تیموریان موفق شد یک سوپرگل به یادماندنی بزند. شوت بی‌نظیر او از فاصله نزدیک به 35 متری فضا را شکافت و وارد دروازه حریف شد. این گل با تمجید خیلی‌ها در سطح جهان روبه‌رو شد.

حتی گزارشگر عرب مسابقه آن را بهترین گل هفته جهان خواند. در آن شب هر چند خیلی‌ها به تمجید از گل آندو پرداختند ولی هیچ‌کس فکر نمی‌کرد روزی این گل بهترین گل تاریخ لیگ قهرمانان آسیا شود. در نظرسنجی اخیر کنفدراسیون فوتبال آسیا گل آندو موفق شد همه گل‌های زیبا را پس بزند و عنوان بهترین را مال خود کند.
تیموریان این روزها مانند روال گذشته سکوت کرده و ترجیح می‌دهد صحبت نکند. یک‌بار وقتی درباره این گل با تیموریان صحبتی دوستانه داشتیم او حرف‌های جالبی درباره آن زد. آندو گفت: «همه‌اش گیر داده‌اید به این شوت. کار شاقی نکردم. توپ جلوی پایم افتاد. احساس کردم الان شوت بزنم گل می‌شود و زدم.» آن زمان خیلی‌ها این گل را شبیه صاعقه می‌دانستند. آندو اما مخالف بود و می‌گفت نظری در این باره ندارد: «دیگر خیلی هیجان می‌دهند. راستش آن سال دوست داشتم استقلال قهرمان آسیا شود و واقعا حیف شد. ما توان رسیدن به فینال را داشتیم ولی متاسفانه نشد.»
گل تیموریان در رقابت با گل علی بائف، بازیکن ازبکستانی موفق شد عنوان بهترین را مال خود کند. 77 درصد کاربران به این گل رای دادند و گل بائف هم فقط تنها 23درصد را مال خود کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها