jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۸۲۶۸ ۰۱ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

کنایه کی‌روش به برانکوست؟

آقایان ریلکس باشید!

کسی نمی‌تواند پیش‌بینی کند کارلوس کی‌روش در ذهنش چه می‌گذرد؟ او حداقل در هشت سال گذشته بیش از 20 بار تا مرز جدایی از تیم‌ملی رفته ولی در نهایت مانده است.

این روزها مشکلات، هواداران پرسپولیس را در نقطه مقابل تیم‌ملی قرار داده است. حتی بعضی از آنها به پیج کارلوس کی‌روش رفتند و از این نوشتند که علاقه‌ای ندارند تیم ملی در جام ملت‌ها موفق باشد. دیروز برانکو مصاحبه‌ای با یکی از رسانه‌های کرواسی داشت و چیزهایی از قولش منتشر شد که می‌توانست جنجال زیادی راه بیندازد. از قول برانکو نوشته بودند کی روش در فوتبال ایران موفق نبوده است. برانکو این موضوع را تکذیب کرد تا آتش جنگ کمتر شود ولی کیست که نداند این مشکلات هرگز حل و فصل نمی‌شود. کی‌روش در مصاحبه اخیر خود گفت: «این یک واقعیت است که او با من موافق نیست، من هم با او موافق نیستم.» بدین ترتیب اگر در هفته‌ها و ماههای آینده دوباره آنها به کنایه درباره هم حرف زدند، نباید تعجب کنید. وقتی اخیرا از کی روش درباره تمدید قراردادش در صورت موفقیت در جام ملت‌ها پرسیدیم، دقیقا جملاتی گفت که کنایه به برانکو بود. او گفت: «بهتر است این سوال را نپرسید تا آقایان ریلکس باشند. آقایان ریلکس باشید. احتمالا بعد از جام ملت‌ها دیگر چیزی وجود نخواهد داشت!» این یعنی او حرف از رفتن زده و مطمئن است همکاری ایران با او بعد از این رقابت‌ها تمام می‌شود. با این حال در صورت موفقیت ایران در امارات بعید به نظر می‌رسد جدایی او بسادگی اتفاق بیفتد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر