jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۵۳۴۱ ۰۸ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

کارگر بیکار، طلاهای کشف شده در تشک تختخوابی را که خریده بود به صاحبش بازگرداند.

مجید باقری‌زاده، ساکن شهر وراوی به سمساری‌ای در شهر لامرد رفت و تشکی خرید و به خانه‌اش برد. او پس از باز کردن پلاستیک و روکش آن متوجه شد مقداری طلا در یک پلاستیک مشکی رنگ، درون جعبه در تشک قراردارد. او با سمساری تماس گرفت و شماره تلفن صاحب قبلی تشک را گرفت و بعد از گفت‌وگو با وی معلوم شد طلاها مال او بوده و فراموش کرده آن را بردارد، بنابراین گردنبند، انگشتر و گوشواره طلا که ده تا 12 میلیون تومان ارزش داشت را به صاحبش بازگرداند.
باقری‌زاده که پیشه کارگری دارد در حالی به این اقدام خداپسندانه دست می‌زند که حالا چهار ماهی می‌شود بیکار است و پیش از این در پروژه ساخت کارخانه آلومینیوم مشغول به کارگری بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر