jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۳۳۶۱   ۲۹ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مجموعــــه داســـــتانی شـــــهید باکـــــری با نام «آقای‌شهردار» به کارگردانی مهدی رمضانی و تهیه‌کنندگی علیرضا نظارات ساخته می‌شود.

مهدی رمضانی که کارگردانی مجموعه آقای‌شهردار را به عهده دارد، در گفت‌وگو با فارس گفت: این مجموعه در چند فاز تولید خواهد شد که هر فاز نیز به یک مقطع از زندگی شهید باکری می‌پردازد. فاز اول در سه قسمت ۳۵‌دقیقه‌ای تولید خواهد شد که به بخش کودکی این شهید بزرگوار تا مقطعی که شهرداری ارومیه را به‌عهده می‌گیرند، مربوط می‌شود. در حقیقت دوران کودکی، نوجوانی، فعالیت‌های جهادی ایشان و شهردار شدنشان به تصویر کشیده می‌شود.
رمضانی ادامه داد: در بخش‌های بعدی نیز به وجوه دیگر زندگی این شهید و فعالیت‌های ایشان در مقطع انقلاب اسلامی خواهیم پرداخت. همچنین تصویربرداری بخش‌های کودکی شهید باکری در میاندوآب آغاز خواهد شد و زبان کار نیز ترکی-فارسی خواهد بود.
او درباره بازیگران کار نیز توضیح داد: تلاشمان این است تا از بازیگران ارومیه بهره ببریم تا مخاطب همذات‌پنداری بیشتری با کار داشته باشد.
مهدی رمضانی پیش از این مستندهایی درباره زندگی شهدای مدافع حرم حججی، سرباز گمنام عشوری، جیلان، ایمانی، محمدی، عباسی و... را کارگردانی کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر