jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۳۳۶۱   ۲۹ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مجموعــــه داســـــتانی شـــــهید باکـــــری با نام «آقای‌شهردار» به کارگردانی مهدی رمضانی و تهیه‌کنندگی علیرضا نظارات ساخته می‌شود.

مهدی رمضانی که کارگردانی مجموعه آقای‌شهردار را به عهده دارد، در گفت‌وگو با فارس گفت: این مجموعه در چند فاز تولید خواهد شد که هر فاز نیز به یک مقطع از زندگی شهید باکری می‌پردازد. فاز اول در سه قسمت ۳۵‌دقیقه‌ای تولید خواهد شد که به بخش کودکی این شهید بزرگوار تا مقطعی که شهرداری ارومیه را به‌عهده می‌گیرند، مربوط می‌شود. در حقیقت دوران کودکی، نوجوانی، فعالیت‌های جهادی ایشان و شهردار شدنشان به تصویر کشیده می‌شود.
رمضانی ادامه داد: در بخش‌های بعدی نیز به وجوه دیگر زندگی این شهید و فعالیت‌های ایشان در مقطع انقلاب اسلامی خواهیم پرداخت. همچنین تصویربرداری بخش‌های کودکی شهید باکری در میاندوآب آغاز خواهد شد و زبان کار نیز ترکی-فارسی خواهد بود.
او درباره بازیگران کار نیز توضیح داد: تلاشمان این است تا از بازیگران ارومیه بهره ببریم تا مخاطب همذات‌پنداری بیشتری با کار داشته باشد.
مهدی رمضانی پیش از این مستندهایی درباره زندگی شهدای مدافع حرم حججی، سرباز گمنام عشوری، جیلان، ایمانی، محمدی، عباسی و... را کارگردانی کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر