jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۲۰۳۳   ۲۵ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

«کندی من» تازه سینما را جردن پیل تهیه می‌کند. این هنرمند سیاهپوست که برای درام دلهره‌آور و ضد‌تبعیض‌نژادی «برو بیرون» شهرت دارد، پشت دوربین کندی من جدید قرار نخواهد گرفت.

برای کارگردانی این نسخه از نایا داکوستا دعوت به همکاری شده است. قبل از این قرار بود تونی تاد در نقش شخصیت کندی من ظاهر شود، اما انتقاداتی که به این موضوع شد، سازندگان فیلم را وادار به تعویض او کرد.
با این وجود، تاد هنوز هم با فیلم همکاری دارد. حالا او در قالب شخصیت هنرمندی اهل شیکاگو ظاهر می‌شود، که به دنبال ردپایی از شخصیت افسانه‌ای کندی من است! در شرایط تازه هم، او هم چنان نقش اصلی فیلم را به عهده دارد. فیلمنامه فیلم را پیل با همکاری وین روزنفلد نوشته و تابستان سال 2020 به عنوان زمان اکران عمومی آن تعیین شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر