jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۰۶۲۱   ۱۷ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

«تیغ و ترمه» اثری است که انتظار ما از پوراحمد را برآورده نکرد. فیلمی که بدون شک ابتدایی‌ترین اصول سینما را هم رعایت نکرده و مخاطبش را تا انتها زجرکش می‌کند.

این فیلم که در بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد، پس از بازخوردهای انتقادی از سوی مخاطبان و رسانه‌ها، از دوشنبه‌شب (۱۵ بهمن‌ماه) با مونتاژ جدید و حذف پنج دقیقه از این فیلم در سینماهای مردمی روی پرده رفته است. آن‌طور که مهر گزارش داده در نسخه جدید، فیلم به صورت خطی مونتاژ شده و فلاش‌بک‌های سه ماه قبل و سه ماه بعد را ندارد.
نسخه جدید این فیلم سینمایی شب گذشته در سینماهای کوروش و آفریقا به نمایش در آمد. دیبا زاهدی، پژمان بازغی، لاله اسکندری، مهران رجبی، هومن‌برق‌نورد، سیمون سیمونیان، شراره رنجبر، میعاد عابدی زاده و کوروش سلیمانی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

روس‌ها ششم دی‌ماه ۱۳۵۸ وارد افغانستان شدند و ۲۶ دی‌ماه ۱۳۶۷ خارج. طی ۹ سال بیش از یک میلیون نفر را کشتند. زیرساخت‌ها نابود شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر