jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۸۳۸۷۶ ۲۳ دی ۱۳۹۷  |  ۱۷:۴۰

جسد پیرمرد تنها در پاگرد منزل آتش گرفته، کشف شد.

مرگ مرموز پیرمرد تنها

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، ساعت 18:30 روز گذشته مأموران کلانتری 119 مهرآباد جنوبی در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند مرد 74 ساله‌ای به طرز مشکوکی در یک آپارتمان در خیابان شهید دستغیب به کام مرگ فرورفته است.

دقایقی بعد از اعلام این خبر محسن مدیرروستا؛ بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در محل اعلام خبر حاضر شدند.

کارآگاهان در محل حادثه با جسد متوفی در حالیکه خراشیدگی روی صورت، داخل دهان و روی بدنش وجود داشت، مواجه شدند.

کارآگاهان در نخستین گام تحقیقات سراغ همسایه متوفی که پلیس را مطلع کرده بود، رفته که وی در اظهاراتش به بازپرس گفت: فرد ناشناسی زنگ خانه من را زد و گفت متوفی دچار حادثه شده که من از پله‌ها پایین آمدم و با جسد متوفی در راهرو طبقه دوم مواجه شدم.

وی افزود: زمانیکه وارد منزل متوفی شدم، وسایل خانه در حال سوختن و دود منزل را فراگرفته بود که با کمک خاموش‌کننده دستی و آب، آتش را خاموش کردم.

در ادامه تحقیقات مشخص شد متوفی به تنهایی در منزل سکونت داشته و بهم ریختگی وسایل منزل، از درگیری داخل خانه خبر می‌داد.

در نهایت با محسن مدیرروستا؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت جسد متوفی برای بررسی علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای رمزگشایی درباره این پرونده در جریان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر