jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۶۱۳۳   ۲۲ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

سرمربی تیم ملی وزنه برداری می‌گوید از روی عمد باعث پاره شدن پرده گوش براری نشده و از او حلالیت طلبیده است و باز هم عذرخواهی می‌کند. محمد حسین برخواه درباره پاره شدن پرده گوش محمدرضا براری در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان گفت: زمانی که براری حرکت اول دوضرب را از دست داد باید او را از لحاظ ذهنی برای انجام حرکت دوم آماده می‌کردیم تا دوباره روی تخته برود چون اگر حرکت دوم را هم از دست می‌داد ممکن بود اتفاق بازی‌های آسیایی تکرار شود و ما این را نمی‌خواستیم.

از این رو قبل از اینکه برای حرکت دوم روی تخته برود، میخواستیم او را آماده کنیم و شوک مثبت به او بدهیم تا روی صحنه برود از طرفی زمان هم کم بود. حرکتی هم که به صورت وزنهبرداران میزنند بین مربیان مرسوم است؛ اما متاسفانه گوش براری آسیب دید. من از او حلالیت طلبیدم و باز هم عذرخواهی میکنم. ان شاءا... که مشکل خاصی برای او پیش نیامده باشد. برخواه در مورد گلایه براری مبنی بر آنکه انتظار داشت که او پیگیر وضعیتش باشد، تصریح کرد: من به او سر زدم و از او حلالیت طلبیدم و به او هم گفتم که از لحاظ شرعی یا باید من را حلال کند یا باید دیه پرداخت کنم. البته قطعا من تعمدی در این کار نداشتم و دوست داشتم براری با شرایط خوبی روی صحنه مسابقات برود ،اما درمانش را باید از طریق متخصصان این کار پیگیری کند. او افزود: رقابت دسته 109 کیلوگرم سنگین و بهقدری حساس بود که نورالدینوف ازبک حذف شد. براری هم در این مسابقه عملکرد قابل قبولی داشت و توانست مقام ششم جهان را به دست آورد و او کمک بزرگی به تیم ملی برای کسب امتیازات تیمی کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر