jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۷۱۲۶۸   ۲۶ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

واکنش خسرو حیدری و اسماعیلی به مصدومیت‌شان

امیدواریم زود برگردیم

استقلال تهران روز جمعه مهمان سایپاست و این بازی برای آبی‌ها اهمیت زیادی دارد. این تیم دو بازی متوالی نفت مسجد سلیمان را شکست داد و حالا برای آن‌که به ثبات برسد نیاز دارد تا سایپا را شکست دهد. پیش از این بازی اما خبر بدی به آبی‌ها رسیده است. فرشید اسماعیلی یکی از بهترین‌های استقلال در دو فصل گذشته به‌خاطر مصدومیت نمی‌تواند استقلال را همراهی کند. عضله زیر شکم این بازیکن آسیب‌دیده و باید بیرون بماند. البته این بازیکن روز سه‌شنبه با استقلال تمرین کرد ولی ظاهرا مشکلش به حدی است که نمی‌تواند روز جمعه به میدان برود.

اسماعیلی در اینباره میگوید: «خیلی دوست داشتم تیم را همراهی کنم ولی متاسفانه مصدومیتم طوری است که نمیتوانم. روز سهشنبه و چهارشنبه دو تست دادم که مشخص کرد باید در این بازی بیرون بمانم. امیدوارم هر چه زودتر بتوانم استقلال را همراهی کنم.»

خسرو حیدری مدافع راست استقلال هم بهخاطر آسیبدیدگی نمیتواند در اینباره و احتمالا بازی هفته آینده استقلال را همراهی کند. او هم در این بازی به جامجم توضیح میدهد: «در ساق پایم مصدومیت دارم و نمیتوانم این هفته هم برای تیم بازی کنم.» او ادامه میدهد: «به کلینیک میروم و فیزیوتراپی میکنم. امیدوارم خیلی زود شرایط بازی را به دست بیاورم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر