jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۶۶۴۴۸   ۰۴ مهر ۱۳۹۷  |  ۱۵:۰۰

دربی 88 در حالی فردا برگزار می شود که 16 بازیکن استقلال و پرسپولیس تا به حال هرگز در دربی به میدان نرفته اند.

16 بازیکن «دربی اولی»!

به گزارش جام جم آنلاین ، ۱۶ بازیکن استقلال و پرسپولیس می‌توانند فردا برای اولین بار فضای دربی را تجربه کنند.

بر اساس گزارش آی اسپورت، در استقلال تهران علی کریمی، مارکوس نیومایر، روح‌ا... باقری، مرتضی تبریزی، محمد دانشگر، فرشاد محمدی‌مهر، الحاجی گرو، میثم تیموری، مرتضی آقاخان، همام طارق‌، رضا آذری، سجاد آقایی و الهیار صیادمنش برای نخستین بار به عنوان بازیکن می‌توانند فضای دربی را تجربه کنند، فارغ از این‌که بازی کنند یا روی نیمکت و سکو بنشینند.

اما آرمین سهرابیان و مهدی قائدی پیش‌تر حضور در فضای دربی را تجربه کرده‌اند، هرچند شانس بازی در دربی‌های فصل گذشته به آن‌ها نرسیده و امیدوارند در دربی پیش‌رو این شانس را به دست بیاورند.

در پرسپولیس هم آدام همتی، احسان حسینی و محمدامین اسدی بازیکنانی هستند که امروز برای اولین بار جو دربی را تجربه خواهند کرد.

در بین بازیکنان پرسپولیس رادوشوویچ، الوان‌زاده، درویش‌وند و طاهرخانی بودن در فضای دربی را در فصل گذشته تجربه کرده‌اند اما هنوز در این بازی به میدان نرفته‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها