پیش‌بینی بیرانوند از بازی با الدحیل در گفت‌وگو با جام‌جم:

یک گل علیپور می‌زند یک گل منشا

علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس یکی از امیدهای اصلی این تیم برای بازی امشب است. سرخ‌ها به عملکرد او چشم دوخته‌اند تا بخوبی از دروازه تیم دفاع کرده و با یک کلین‌شیت دیگر، راه را برای صعود به نیمه‌نهایی باز کند. بیرانوند نیز از لحاظ روحی برای بازی امشب کاملا آماده و مهیا به نظر می‌رسد. با او برای دقایقی همراه شدیم:
کد خبر: ۱۱۶۵۰۲۴

به نظرت پرسپولیس برای صعود به نیمه‌نهایی آماده شده؟

صددرصد. همه بچه‌ها در بهترین شرایط‌شان هستند. حیف که سیامک نعمتی را نداریم اما باقی بازیکنان آماده‌اند تا ان‌شاءا... یک نتیجه خوب بگیریم و به دور بعد برویم.

بازی در تهران که با حضور تماشاگران‌تان همراه شده، سخت نیست؟

از نظر میزبانی که نه، اتفاقا به نفع‌مان هم می‌شود اما به هر حال حریف قدرتمندی را پیش رو داریم. باید خیلی احتیاط کنیم و زود هم به گل برسیم. اگر گل زودهنگام بزنیم، می‌توانیم الدحیل را شکست بدهیم. از مردم می‌خواهم برای‌مان دعا کنند تا بهترین نتیجه ممکن را بگیریم. مطمئنم با کمک هواداران توانایی برد را داریم.

اوضاع خودت چطور است؟ می‌توانی کلین شیت‌کنی؟

من که کاملا آماده‌ام. در روزهای گذشته با این‌که در اردوی تیم ملی بودم اما بازی نکردم و به جای آن، استراحت کاملی داشتم. حالا هم به لحاظ روحی و هم بدنی در فرم خوبی قرار گرفته‌ام و می‌توانم بگویم منتظر رقم زدن یک روز خوب هستم.

بین بازیکنان پرسپولیس این طور شایعه شده که تو می‌توانی گلزن هر بازی را پیش‌بینی کنی. فکر می‌کنی برای این بازی کدام بازیکن گل می‌زند؟

یک گل که علی علیپور می‌زند. یکی دیگر از گل‌های‌مان را گادوین منشا به ثمر می‌رساند. با او هماهنگ هستیم و خودش هم می‌داند که باید گلزنی کند. منشا هم آماده است. شاید به شما نگفته باشم اما من و منشا در تمرینات با زبان لری با هم حرف می‌زنیم! تلاش می‌کنم روحیه او را هم بالا بیاورم تا بتواند گلزنی کند.

چرا گفتی با منشا هماهنگ هستی؟

قرار است اگر گل زد، شادی گل هماهنگ داشته باشیم! به این علت گفتم.

چه پیامی برای هواداران داری؟

ما می‌توانیم الدحیل را شکست بدهیم ولی برای آن که بچه‌ها انرژی بگیرند، امیدوارم هواداران بدون توجه به حواشی و توهین به رقیب، فقط بازیکنان و تیم را تشویق کنند تا ان‌شاءا... در کنار هم شاهد یک برد دیگر باشیم. پرسپولیس به این هوادارانش می‌نازد و آنها هم قطعا برنامه‌های خودشان را دارند. به هر حال امیدوارم که گل نخوریم و از سوی دیگر، برنده بازی باشیم. برد با گل‌های بیشتر به ما کمک می‌کند برای دور بعدی هم روحیه بگیریم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها