چیزی شبیه تسویه‌حساب؟

یحیی گل‌محمدی به فاصله دو هفته دو بار به فولاد‌شهر رفت تا در برابر تیم سابق خود قرار بگیرد. تیمی که با یحیی روزهایی بسیار خوب را تجربه کرد.
کد خبر: ۱۱۶۴۶۳۹

گل‌محمدی همراه با پدیده، هشتم شهریور برای بازی هفته ششم لیگ برتر به فولادشهر رفت و با نتیجه 2 بر یک میزبان را شکست داد. او پنجشنبه هفته قبل باز هم به فولادشهر رفت و این بار در چارچوب جام حذفی و باز هم با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید.

ذوب‌آهن با گل‌محمدی روزهایی آفتابی را تجربه کرد؛ اما چه شد دست از این مربی جوان و خوشفکر شست؟ این دقیقا همان پرسشی است که مدیران ذوب باید به آن پاسخ دهند. گل‌محمدی دو بار مچ نمازی را خواباند تا خود را نشان دهد.

یحیی نمونه مربیان ایرانی است که می‌توان برای آنها جنگید و به آنها فکر کرد. او از آن دسته مربیانی است که می‌شود به آنها اعتماد کرد و ثمره‌اش را گرفت. گل‌محمدی اکنون در جمع 16 تیم برتر جام حذفی است و ذوب‌آهن حذف شده است. البته فرق ذوب‌آهن با فصل قبل این است که فصل قبل با یک گرانقیمت به اسم امیر قلعه‌نویی در برابر فجرسپاسی لیگ یکی حذف شد و این بار توسط پدیده لیگ برتری. این در حالی است که ذوبی‌ها همراه با گل‌محمدی همواره سهمیه لیگ قهرمانان می‌گرفتند و علاوه بر حضور میان تیم‌های بالای جدول، فینال‌های جام حذفی را هم تجربه می‌کردند. پدیده مزد انتخاب خود را گرفت و ذوب‌آهن چوب بدسلیقگی مدیرانش را خورد. حالا پدیده با گل‌محمدی، میان 16 تیم جام حذفی است و البته صدرنشین مقتدر لیگ برتر با سه امتیاز اختلاف نسبت به بهترین تیم سه فصل اخیر (پرسپولیس).

نمی‌شود گفت گل‌محمدی با مدیرانی که او را از ذوب‌آهن دور کردند، تسویه حساب کرد؛ اما به آنها نشان داد برای انتخاب‌های بد، چه تاوانی باید بپردازند و این همان نکته‌ای بود که قطعا همه آنها بعد از دو شکست به آن فکر کردند.

رضا پورعالی

ورزش

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها