jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۶۳۷۴۷   ۱۹ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

با صدور پروانه ساخت برای «لایف استایل» از سوی سازمان امور سینمایی، این فیلم وارد مرحله پیش تولید شد.

به گزارش ایسنا، لایف استایل با کارگردانی مشترک اسلام فتحی و رضا استادی مقابل دوربین خواهد رفت.

این اثر یک مستند بلند اجتماعی است که در آن تلاش چند شهروند ایرانی برای زندگی براساس روشهای جدید و مدرن زندگی امروزی به تصویر کشیده میشود. این شهروندان در حالی این سبک و سیاق را برای زندگی خود در پیش گرفتهاند که شیوه فوق با جریان عادی زندگی مردم تضادها و تناقضهایی دارد.

اسلام فتحی در طول سالهای گذشته ساخت فیلم و مجموعههای مختلفی از قبیل فیلم سینمایی ـ تلویزیونی آرزو، شال قرمز، آمریکای لاتین، در جستوجوی بهشت گمشده، ماگادان، سفرنامه خاور دور و مستندهای اجتماعی همچون مجموعه مستند خط قرمز، انتهای جاده، مجموعه حادثهای مکث و... را بهعنوان تهیهکننده و کارگردان در کارنامه کاری خود ثبت کرده است.

رضا استادی نیز طی دو دهه گذشته در عرصه روزنامهنگاری، نویسندگی و مدیریت روابط عمومی فیلمها و سریالهای تلویزیونی فعالیت داشته و نگارش سه کتاب داستانی و ساخت چند فیلم کوتاه از جمله سه گانه «تاکسی اینترنتی» را در کارنامه کاری خود دارد. این فیلم براساس نوشتهای از رضا استادی به تهیهکنندگی اسلام فتحی و مجری طرحی موسسه فرهنگی هنری ستاره طلایی تولید میشود و محبوبه حبیبا...زاده مدیر تولید آن است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر