jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۲۱۱۶ ۱۰ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

کشف جسد مرد میانسال در یکی از خیابان‌های جنوبی تهران، پلیس را در برابر پرونده‌ای جنایی قرار داد.

به گزارش جامجم، ساعت 5 و 10 دقیقه صبح چهارشنبه هفتم شهریور امسال ماموران کلانتری 111 هفت چنار هنگام گشتزنی در یکی از محلههای هفت چنار جسد مرد 45 سالهای را یافتندکه در کنار خیابان افتاده بود. او مدارک شناسایی که هویتش را مشخص کند همراه نداشت. مرگ او مشکوک بود و به نظر میرسید ساعتها از مرگ او میگذرد. موضوع کشف جسد به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گزارش و با هماهنگی قضایی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد . همزمان با تشکیل پرونده قضایی در دادسرای جنایی تهران، تحقیقات ماموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت برای رازگشایی از این ماجرا ادامه دارد. قرار شد ماموران برای مشخص شدن هویت این مرد تحقیقات روی پروندههای افراد ناپدید شده را متمرکز کنند تا شاید ردی از هویت این مرد یافته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر