jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۵۲۶۶۹ ۲۰ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

با نزدیک شدن مؤسسه مالی الیوت به تملک باشگاه میلان، احتمال بازگشت پائولو مالدینی به این باشگاه نیز قوت گرفته است. مالکان چینی باشگاه میلان در بازپرداخت بدهی‌های خود به الیوت که تابستان سال گذشته از آن وام سنگینی گرفتند به مشکل خورده‌اند و مهلت آنها برای پرداخت 32میلیون از سود وام دریافتی‌شان به پایان رسیده و این در حالی است که آنها باید تا ماه اکتبر 303 میلیون یوروی دیگر هم به این مؤسسه پرداخت کنند. به همین دلیل احتمال انتقال مالکیت باشگاه به الیوت وجود دارد که اگر این اتفاق رخ دهد، مالدینی هم این شانس را خواهد داشت که به‌عنوان یکی از مدیران باشگاه مشغول به کار شود.

اکنون طبق ادعای نشریه کوریره دلاسرا با آغاز پروسه انتقال مالکیت باشگاه میلان به الیوت، این مؤسسه اقدام به شناسایی مدیران موردنظر خود برای جایگزینی مدیران فعلی کرده و به همین منظور با پائولو مالدینی هم درباره ایفای نقش در این باشگاه مذاکره کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر