jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۸۹۲۶   ۳۱ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

انسیه شاه‌حسینی، کارگردان سینمای دفاع مقدس که فیلم‌هایی چون غروب شد بیا، شب بخیر فرمانده و پنالتی را در کارنامه دارد، مدت‌هاست که قصد ساخت فیلمی به نام «به کودکان شلیک نکنید» را دارد، اما تاکنون امکان ساخت آن فراهم نبود. ولی گویا ظاهرا مقدمات تولید این اثر مهیا شده و این فیلم بزودی کلید می‌خورد. انسیه شاه‌حسینی در این خصوص گفت: «به کودکان شلیک نکنید» بزودی کلید می‌خورد و احتمالا این فیلم دفاع‌مقدسی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشد. این بانوی فیلمساز درباره آخرین وضعیت پروژه سینمایی «به کودکان شلیک نکنید» به‌فارس گفت: چند سالی است که به دنبال ساخت این فیلم سینمایی هستم. او افزود: هنوز زمان قطعی شروع ساخت این پروژه مشخص نیست ولی با توجه به تمهیدات اندیشیده شده، احتمالا بزودی ساخت این پروژه آغاز می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر