jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۵۷۲۸   ۱۲ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

کایل شروود و پدرش مایکل در کلیولند اوهایو شرکت کفن و دفن دارند. روزی در یک مهمانی یکی از دوستان آنها به شوخی گفت چه خوب می‌شد اگر امکان حفظ خالکوبی افراد بعد از مرگشان وجود داشت. این شوخی پدر و پسر را به فکر فرو برد تا راهی برای انجام این کار پیدا کنند.

به گزارش ایلنا، بعد از ماهها آزمون و خطا مایکل و کایل سرانجام فرمول کار را پیدا کردند. آنها تکهای از پوست فرد مرده را که رویش خالکوبی دارد با روشی که کسی غیر از خودشان نمیداند برمیدارند و به صورت تابلو در میآورند تا خانواده او بتوانند به عنوان یادگاری از عزیزشان حفظ کنند. این پدر و پسر اکنون شرکتی به نام «خالکوبیام را برای همیشه حفظ کن» تاسیس کردهاند و به افراد متقاضی این سرویس را ارائه میدهند. آنها حتی به سرتاسر آمریکا خدمات میدهند و برای مشتریها بستهای حاوی وسایل و آموزش برداشتن پوست خالکوبی شده میفرستند تا به مسئول کفن و دفن مردهشان بدهند. مسئول کفن و دفن این کار را انجام داده و تکه پوست را در بستهای حاوی ماده محافظ برای این شرکت میفرستد و آنها تکه پوست را به شکل قاب عکس در میآورند. رمز پروسه تابلوسازی شدیدا توسط خانواده شروود حفاظت میشود. هزینه هر قاب 5 اینچ در 5 اینچ 1600 دلار است. شروودها میگویند سالانه حدود 100 سفارش دریافت میکنند و محبوبیت این کار روزبه روز بیشتر میشود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر