jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۱۹۳۲ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

داماد خشمگین خانه پدرزنش را به رگبار بست. در این تیراندازی دو نفر جان باخته و چهار نفر دیگر مجروح شدند.

به گزارش جامجم، ساعت 22 دوشنبه تیراندازی در بلوار طاقبستان به پلیس گزارش شد. تیمی از ماموران راهی محل تیراندازی شده و دریافتند، داماد خانواده پس از اختلاف با همسرش خانه پدرزن خود را به رگبار بسته است.

متهم همراه برادرش به مقابل خانه پدرزنش آمده بود و با سلاح کلاشینکف شروع به تیراندازی کرد. در ادامه یکی از همسایهها برای میانجیگری وارد درگیری شد که مرد خشمگین به سویش تیراندازی کرد و مرگ او را رقم زد.

داماد کینهجو سپس به سوی خانواده همسرش شلیک کرد و پنج نفر از آنها را هدف قرار داد. یکی از مجروحان زن 57سالهای بود، که براثر شدت جراحت جان خود را از دست داد.

سرهنگ محمدرضا آمویی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در این باره گفت: دو برادر پس از تیراندازی و قبل از حضور ماموران، موفق به فرار شده بودند که تلاش و جستوجو برای دستگیری آنها ادامه دارد.

وی ادامه داد: از محل تیراندازی هشت پوکه گلوله کلاشینکف کشف و دو دستگاه خودروی زانتیا و پیکی متعلق به خانواده عاملان تیراندازی نیز توقیف شد.

آمویی یادآوری کرد: از منزل دو برادر هم یک قبضه «ام یک» و یک قبضه سلاح ساچمه پران نیز کشف شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر