jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۱۱۴۰۸   ۳۰ تير ۱۳۸۱  |  ۱۵:۵۴

مجلس امریکا با اکثریت آرا به اجرای اشد مجازات برای هکرها رای داد براین اساس دادگاه ها می توانند حکم حبس ابد را برای هکرهای بی مسوولیت و گستاخ صادر کنند طبق این لایحه قانونی که 385 عضو مجلس به آن رای مثبت دادند

پلیس اجازه می یابد هر زمانی که بخواهد، به مکالمه های اینترنتی کاربران وارد شود؛ اما حق دستگیر کردن افراد خاطی را نخواهد داشت این قوانین درباره انواع پاپاپهای تبلیغاتی روی سایتهای مجله و روزنامه نیز به مورد اجرا در می آید و بر این اساس ، صاحبان چنین وب سایت هایی از درج چنین آگهی هایی منع می شوند البته این قانون برای اجرا شدن به تاییدیه سنای ایالات متحده نیاز دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو