jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۳۷۳۴۳ ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

وجود تکه‌ای دو سانتی متری شبیه تیغ موکت بری در نان سنگک و بلع آن توسط یک زن در کرمان وی را دو بار به اتاق عمل کشاند.

به گزارش ایرنا، صبح روز جمعه گذشته زن 60 سالهای چند نان از نانوایی سنگکی در کرمان خریداری کرد.او قبل از صبحانه چند لقمهای از آن نان را خورد و بعد از بلع، احساس کرد تکهای از قسمت برشته در گلویش گیر کرده است. او با دخترش تماس گرفت واز او کمک خواست . وی نیزبا آمدن به خانه مادر سعی کرد حالش را بهتر کندکه نشد و وی را به بیمارستان پیامبر اعظم (ص)برد. پزشکان بیمارستان در تشخیص اولیه، زخم شدن گلوی زن 60 ساله با نان برشته را اعلام کردند اما بعد از عکسبرداری متوجه وجود تیغهای در گلوی بیمار شدند.

زن بعد از انتقال به بیمارستان افضلی پور شهر کرمان سه ساعت تحت عمل جراحی گرفت و روز بعد دوباره جراحی شد و سرانجام تکهای دو سانتی متری از جسمی خارجی شبیه تیغ موکت بری از گلوی او خارج شد و وی نجات یافت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر