jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۳۶۵۲۴ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

از بین بازیکنان پرسپولیس در پایان این فصل، قطعا چند نفر جدا می‌شوند. یک‌سری از آنها، پیشنهادهای بسیار خوبی دریافت کرده‌اند و می‌خواهند براساس این پیشنهادها، پرسپولیس را به مقصد تیم‌های بعدی ترک کنند.

یک سری دیگر مثل محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، گادوین منشا و... مورد غضب برانکو قرار دارند و احتمال جدایی شان میرود و برخی نیز به خاطر شرایط باید از پرسپولیس بروند. از جمله میتوان به احسان علوانزاده که در ابتدای فصل، یک سهمیه بزرگسالان را پر کرد اما به اندازه کافی موثر نبود اشاره کرد. فرد دیگری هم در این فهرست وجود دارد که در فصل آینده او را در پرسپولیس نمیبینیم. ابوالفضل درویشوند دروازهبان سوم پرسپولیسیها تا پایان این فصل، سهمیه امید و زیر 23 سال محسوب میشد اما از فصل آینده بهعنوان سهمیه بزرگسال به حساب میآید و چون یک سهمیه از 18 سهم فهرست بزرگسالان را پر میکند، کادرفنی تیم قادر به دادن مجوز ادامه فعالیت به این دروازهبان نیست. از اینرو، جدایی درویشوند از پرسپولیس قطعی است مگر اینکه اتفاق خاصی در ماههای آینده رخ بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر