jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۳۳۹۶۴   ۲۲ فروردين ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

یکی از مهم‌ترین دیدارهای این هفته، تقابل نفت تهران و پدیده مشهد است.

دیداری که میتواند به مثابه فینال تلقی شود؛ زیرا تیم بازنده نمیتواند چندان امیدوار به ادامه فعالیت در لیگ برتر باشد و به لیگ یک میافتد. در حاشیه این دیدار، خبر عجیبتری نیز شنیدیم؛ این که اگر تیمی غیر از پدیده به لیگ یک سقوط کند، شاید این شانس را داشته باشد به لیگ برتر برگردد آن هم بدون حضور در بازیهای فصل آینده لیگ آزادگان! در واقع حالا دیگر سقوط سیاهجامگان مشهد قطعی شده و تنها یک تیم دیگر به لیگ یک میرود. چند تیم از جمله نفت تهران، پدیده مشهد، تراکتورسازی تبریز، استقلال خوزستان و... بیم سقوط دارند ولی پدیده باید از کسر شش امتیاز دیگر از مجموع امتیازاتش بترسد. اگر این اتفاق در سه هفته آینده رخ بدهد و فیفا مجبور به تنبیه شدید پدیده شود، این تیم به لیگ یک سقوط خواهد کرد! در اواسط فصل، یک بار شش امتیاز از پدیده کسر شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر