jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۲۷۵۰۹ ۱۵ اسفند ۱۳۹۶  |  ۱۴:۱۵

مرد موتورسوار با پرسه مقابل تالارهای عروسی، دختران خردسال را شناسایی و با ربودن آنها طلاهایشان را سرقت می‌کرد.

دستگیری دزد عروسک‌ها!

به گزارش جام‌جم، چند شب پیش خانواده‌ای برای شرکت در جشن ازدواج یکی از اقوام به تالار عروسی در حوالی خیابان دماوند تهران رفتند.

با پایان جشن دختر خردسال خانواده کمی زودتر از مادرش از تالار بیرون آمد. او با دیدن خودروی عروس و داماد به سمت آن رفت. همان موقع مردی موتور سوار به بهانه پرسیدن نشانی به او نزدیک شد.

دختر خردسال همین که خواست به آن مرد نشانی را بگوید او دست‌هایش را گرفت و با انداختن ترک موتورش فرار کرد. صدای گریه‌های دخترک فضای خیابان را پر کرده بود. مادر سراسیمه به خیابان آمد و درجست‌وجوی فرزندش بود که ناگهان دید دخترش ترک موتور مردی غریبه است. با داد و فریاد بقیه را باخبر کرد. پدر کودک و چند نفر از مردان حاضر در مهمانی سوار خودرویی شده و کودک‌ ربا را تعقیب کردند که در جریان این تعقیب و گریز متهم فراری به خاطر سرعت بالایی که داشت، نتوانست موتور را کنترل کند و با خودرویی تصادف کرد. او با جا گذاشتن موتورسیکلت و دختر خردسال در خیابان، پیاده به فرارش ادامه داد که از سوی بستگان دختر خردسال دستگیر شد.

متهم دستگیر و با حضور گشت پلیس تحویل ماموران شد. آنها در بازرسی از متهم جوان، گردنبند طلای دختر خردسال را کشف و تحویل خانواده‌اش دادند. آدم‌ ربای سارق همراه خانواده شاکی به پلیس آگاهی منتقل شد .

متهم جوان گفت: مدتی است که با شناسایی دختربچه‌ها در خیابان طلاهای آنها را سرقت می‌کردم و با تردد در محله‌های شرق تهران مقابل تالارهای عروسی می‌رفتم و با دیدن دختران خردسال که مقابل در ورودی تالار ایستاده بودند، سمتشان می‌رفتم و به بهانه پرسیدن نشانی آنها را ترک موتور می‌انداختم و تا مسافت کوتاهی با خود می‌بردم و بعد از سرقت طلاهایشان آنها را در محله‌های خلوت رها می‌کردم.

با اعتراف متهم به سرقت‌های سریالی از دختران خردسال، او روانه بازداشتگاه پلیس شد و تحقیقات برای رازگشایی از دیگر جرایم وی ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر