پسری که پدرش را کشت

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بهشهر گفت: جسد مرد 65 ساله بهشهری که توسط پسرش به قتل رسید کاملا سوخته و قابل شناسایی نیست.
کد خبر: ۱۱۱۴۴۴۰
پسری که پدرش را کشت

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، حسین سراج با اعلام این خبر توضیح داد: روز چهارشنبه 27 دی ساعت 16:20 یکی از شهروندان بهشهری با مرکز آتش نشانی تماس گرفت و از آتش سوزی یک منزل مسکونی در گرجی محله بهشهر خبر داد که بلافاصله ماموران آتش نشانی اعزام و فقط 2 دقیقه پس از اعلام در محل حادثه حضور یافتند.

از آنجایی که در ابتدای حضور آتش نشانان در محل حادثه، مردم محله اعلام کرده بودند که در داخل منزل یک مرد حدودا 65 ساله مجروح وجود دارد در همان دقایق نخست عملیات، آتش نشانان برای نجات فرد مورد نظر در منزل به جست و جو پرداختند اما با یک جسد کاملا سوخته مواجه شدند که قابل شناسایی نبود و آتش نشانان جسد را به خارج از منزل انتقال دادند و تقریبا یک ساعت و 15 دقیقه عملیات اطفای کامل حریق به طول انجامید.

منزل مورد نظر ویلایی با ساختمان قدیمی است و به احتمال زیاد آتش سوزی عمدی بوده اما علت حریق در آتش از بین رفته و احتمالا از طریق مواد مایعات اشتعال زا به گسترش حریق کمک شده زیرا آتش بسیار سریع گسترش پیدا کرد.

زمانی که ماموران آتش نشانی به منزل وارد شدند در حیاط تبر و آلت قتاله وجود داشت که طبق گفته مردم محله و همسایه ها پیش از حضور اورژانس، آتش نشانی و نیروی انتظامی، ساکنان محله در برابر پسر متوفی که پدر خود را به قتل رسانده بود مقاومت کردند و تبر و آلت قتاله را از دست وی گرفتند و با حضور نیروی انتظامی، قاتل دستگیر شد.

به گفته مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بهشهر، همسر متوفی زنی میانسال حدودا 55 ساله بوده که شاهد درگیری میان پدر و پسر بوده و از دست پسرش فرار کرده و مجروح شده بود که پس از انجام اقدامات درمانی اولیه توسط تیم اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر منتقل شد.

شرح دقیق ماجرای قتل و نحوه به آتش کشیدن منزل باید از زبان پسر متوفی که مظنون به قتل پدرش است و همچنین همسر مقتول که شاهد ماجرا بوده شنیده شود که نیروی انتظامی و بازپرس پرونده در حال بررسی و پیگیری این حادثه هستند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها