jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۱۰۸۴۰   ۱۸ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

جواد نوروزبیگی، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «خودسر» گفت: بخشی از فیلمبرداری فیلم کمال تبریزی در ترکیه خواهد بود و تاکنون حدود 70 درصد آن پیش رفته است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، جواد نوروزبیگی، تهیهکننده سینما درباره آخرین وضعیت ساخت خودسر، گفت: کماکان در حال فیلمبرداری هستیم و حدود 70 درصد از آن انجام شده است.

او افزود: تا حدود یک هفته آینده در تهران فیلمبرداری داریم. پس از آن برای ده روز فیلمبرداری به ترکیه خواهیم رفت.

این تهیهکننده سینما درخصوص کارهای فنی این فیلم بیان کرد: همزمان با فیلمبرداری کارهای فنی پیش میرود و فکر میکنم نسخه نهایی آن تا آخر سال آماده شود. خودسر را کمال تبریزی کارگردانی میکند و جواد نوروزبیگی تهیهکننده آن است.

حامد بهداد، آزاده صمدی، ویشکا آسایش، رضا ناجی، محمد بحرانی، سیاوش چراغیپور، مرتضی زارع، بهزاد قدیانلو و فرهان معینزاده، بازیگران این اثر هستند. خودسر، داستان زندگی شخصی به نام قدرت است که سودای رسیدن به قدرت را دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر