jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۱۰۴۹۴   ۱۷ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

در حالی که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا ـ که این روزها اظهاراتش بیشتر همه را متحیر می‌کند ـ خود را باهوش و نابغه می‌خواند اما در همان حین وزیر خارجه آمریکا در دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون اعلام کرد، ترامپ آنقدر دمدمی مزاج است که بهتر است کنگره کنترل سیاست خارجی را به دست گیرد.

به گزارش نیوزویک، مادلین آلبرایت در پیامی توییتری در این باره نوشت: برای کسانی که معتقد به رهبری با ثبات و عاقل آمریکا هستند، سال 2018 آغازی نگران کننده داشت و با وجود چنین شخصی در کاخ سفید که به نحو فزایندهای دمدمی مزاج است، نقش کنگره در سیاست خارجی و امنیت ملی مهم‌‌تر از قبل خواهد بود.رئیسجمهور آمریکا ساعاتی پیش در واکنش به منتقدان سلامت روانی خود اعلام کرد: بزرگترین دارایی‌‌ها در زندگیام، ثبات روانی و هوشمندی من بوده است./ جامجم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر