jamejamnashriyat
نشریات چاردیواری کد خبر: ۱۱۰۸۰۷۵ ۱۱ دی ۱۳۹۶  |  ۰۸:۰۰

یکی از خبرهای خوب هفته گذشته برپایی مراسم کلنگ‌زنی بزرگ‌ترین بیمارستان ام‌اس خاورمیانه در تهران بود.

اتفاقی که پشت آن یک انسان نیکوکار بود. سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت در این مراسم گفت: بیمارستان خیریه امام رضا(ع) به همت خیرین به عنوان نخستین و بهترین بیمارستان ام‌اس خاورمیانه ساخته می‌شود که کار بسیار نیکو و ارزشمندی است. با ساخت این بیمارستان ‌تراز خدمت‌رسانی به بیماران صعب‌العلاج در کشور افزایش پیدا می‌کند و این تراز منحصر به بیماران ام‌اس نخواهد بود. به گفته او ساخت چنین بیمارستانی عمل صالح و بالاترین عبادت است و لذت بسیاری دارد، خوشا به حال خیرین بخصوص خیری که ساخت این بیمارستان را به عهده گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر