jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۹۶۷   ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

بعد از مشخص شدن تکلیف رئیس فدراسیون کشتی

ابقــای طلایــی

با مشخص شدن تکلیف ریاست فدراسیون کشتی، شورای فنی باید بزودی تکلیف کادر فنی کشتی آزاد را روشن کند.

ناکامی تیم ملی کشتی آزاد در رقابت‌های جهانی 2017 فرانسه سبب شد تا شورای فنی و متولیان فدراسیون به فکر تغییر کادر فنی باشند. البته این اتفاق بارها به تعویق افتاد تا این ‌که شورای فنی اعلام کرد همه چیز به بعد از انتخابات مجمع و معرفی رئیس فدراسیون موکول شده است. حالا با توجه به این ‌که، مجمع انتخابات رئیس فدراسیون کشتی برگزار شد و به ابقای رسول خادم انجامید، تمام نگاه‌ها به شورای فنی است تا هر چه زودتر تکلیف کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد را روشن کند.

ابراهیم جوادی، عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد در گفت‌وگو با مهر با بیان این ‌که بزودی نشستی ویژه برای رسیدگی به وضعیت کادر فنی برگزار خواهد شد، عنوان کرد: همان‌ طور که پیش از این هم گفتیم این نشست به بعد از مجمع فدراسیون کشتی موکول شده بود که حالا با توجه به برگزاری مجمع باید هر چه سریع‌تر اعضای کادر فنی را انتخاب کنیم.

وی با حمایت از محمد طلایی، سرمربی کنونی تیم ملی گفت: طلایی یکی از فنی‌ترین و باتجربه‌ترین مربیان نسل جوان کشتی است که هم در رده جوانان و هم در همکاری با خادم در رده بزرگسالان توانست عملکرد خوبی داشته باشد. هر چند وی بنا به دلایلی نتوانست در رقابت‌های جهانی فرانسه آن‌ طور که باید و شاید نتیجه بگیرد. آنچه مسلم است او همچنان یکی از گزینه‌های سرمربیگری است و احتمال ابقای او در این سمت وجود دارد. تغییر اعضای کادر فنی حتمی است و باید گزینه‌های مربیگری در نشست شورای فنی بررسی شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر