jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۹۶۴   ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

اکبر احدی، سرمربی تیم ملی بوکس این روزها در آستانه برگزاری انتخابات فدراسیون تحت فشار منتقدان است. او به دلیل حمایت از افشین داوری برای ریاست فدراسیون بوکس از سوی برخی اهالی این ورزش مورد انتقاد قرار گرفته است. این در حالی است که احدی تا 18 دی،‌ رقابت‌های درون اردویی تیم ملی را برگزار خواهد کرد.

سرمربی تیم ملی بوکس درخصوص انتخابش به عنوان نماینده مربیان در مجمع انتخاباتی فدراسیون بوکس، گفت: من نیز مانند سایر کسانی که حق رای دارند علاقه‌مند به انتخاب بهترین گزینه‌ام و امیدوارم کسی که به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب می‌شود، دلسوز این رشته و تیم ملی باشد.

احدی درخصوص این‌که گفته می‌شود افشین داوری، سرپرست کنونی بوکس با توجه به احتمال حضورش در وزارت ورزش و جوانان از بازیکنان تیم ملی خداحافظی کرده و به انتخابات ورود نمی‌کند، گفت: اگر چنین اتفاقی افتاده بود باید ابتدا داوری با من خداحافظی می‌کرد. داوری در محل کارش است و با اردونشینان هم ارتباط نزدیک دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر