jamejamonline
بازار عمومی کد خبر: ۱۱۰۴۷۸۰   ۲۹ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۰:۴۵

تو بازی کمپین یک یلدای خوشمزه ریحون شرکت کن و جایزه ببر

یک یلدای خوشمزه با ریحون

سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون، به مناسبت شب یلدا، برنامه‌های ویژه‌ای را برای کاربرانش تدارک دیده است؛ مثل انجام یک بازی شگفت‌انگیز و برنده شدن کلی جایزه جذاب، شرکت در رویداد رعد، رویداد ویژه استان البرز با عنوان جشنواره بزرگ یلدا و بسیاری موارد دیگر که همه و همه برای شب یلدا تدارک دیده‌شده‌اند.

یک یلدای خوشمزه با ریحون

یک یلدای خوشمزه!

شب یلدا یا همان شب چله، یکی از جشن‌های کهن ایرانی است. در این جشن خاص، طی شدن بلندترین شب سال به همراه بلندتر شدن روزها در نیم‌کره شمالی زمین اتفاق می‌افتد.

از گذشته تا به امروز، رسم بر این بوده که در شب یلدا، افراد خانواده در کنار هم جمع می‌شوند و در کنار خوردن انار، هندوانه و آجیل، برای یکدیگر فال حافظ گرفته و بلندترین شب سال را جشن می‌گیرند.

سامانه سفارش آنلاین غذای ریحون، به مناسبت شب یلدا، برنامه‌های ویژه‌ای را برای کاربرانش تدارک دیده است.

برنامه‌هایی مثل انجام یک بازی شگفت‌انگیز و برنده شدن کلی جایزه جذاب، شرکت در رویداد رعد، رویداد ویژه استان البرز با عنوان جشنواره بزرگ یلدا و بسیاری موارد دیگر که همه و همه برای شب یلدا تدارک دیده‌شده‌اند.

شرکت در بازی

بازی کن! جایزه‌بگیر!

از تاریخ 28 ام تا 30 ام آذرماه، به مدت سه روز، با مراجعه به صفحه مخصوص بازی یلدا در سایت ریحون به آدرسhttps://yalda.reyhoon.com، در کنار انجام یک بازی جذاب، برنده کلی جایزه شگفت‌انگیز شوید.

انجام بازی بسیار ساده است؛ به‌طوری‌که شما پس از ورود با حساب کاربری ریحون یا تایید شماره تلفن همراه، می‌توانید بازی جذاب یلدا را انجام دهید و برنده جوایز ویژه ریحون شوید.

به خاطر داشته باشید که در این بازی همه برنده می‌شوند و شما تا ساعت‌های پایانی شب یلدا فرصت دارید تا در این بازی جذاب شرکت کنید.

شرکت در بازارچه رعد!

از تاریخ 28 آذر تا 1 ام دی ماه، می‌توانید به غرفه ریحون در بازارچه رعد به آدرس شهرک غرب، هرمزان، پیروزان جنوبی، پلاک 74 مراجعه کنید و در کنار دریافت هدیه ویژه یلدا ریحون (جعبه شگفت‌انگیز)، از کارت‌های ویژه یلدا با 30% تخفیف سفارش آنلاین غذا تا سقف 10 هزار تومان بهره‌مند شوید.

در این 4 روز شگفت‌انگیز، هدیه‌های ریحون در بازارچه رعد را از دست ندهید.

جشنواره بزرگ یلدا!

از تاریخ 27 تا 29 آذر، جشنواره بزرگ یلدا با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج به همراه هنرمندان محبوب سازمان صداوسیما یعنی محمدرضا گلزار، سالار عقیلی و فرزاد فرزین برگزار خواهد شد.

در این جشنواره با مراجعه به غرفه ریحون، در کنار دریافت هدیه ویژه یلدا ریحون (جعبه شگفت‌ انگیز)، از کارت‌های ویژه یلدا با 30% تخفیف سفارش آنلاین غذا تا سقف 10 هزار تومان بهره‌مند شوید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

نیازمندی ها