jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۴۵۶۸ ۲۹ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

اتفاقات اخیر در فدراسیون دوچرخه‌سواری و اظهارنظر خسرو قمری، رئیس این فدراسیون درباره اعلام نشدن اسامی دوپینگی‌های فدراسیون‌های دیگر با واکنش رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی همراه بود.

دکتر غلامرضا نوروزی درخصوص صحبت‌‌های خسرو قمری مبنی بر این که کمیته ضد دوپینگ اسامی برخی دوپینگی‌ها را اعلام نمی‌کند، گفت: چنین چیزی واقعیت ندارد. حسین عسگری ورزشکار المپیکی بود و کمیته استیناف هم با توجه به این که در آستانه المپیک بودیم، اسم او را اعلام نکرد. البته نامه محرومیت عسگری به خودش و فدراسیون دوچرخه‌سواری داده شده بود. براساس این محرومیت عسگری نمی‌توانست در دوران محرومیتش فعالیت ورزشی داشته باشد. در غیر این صورت با محرومیت دوباره روبه رو می‌شد.

نوروزی درخصوص این که قمری گفته است،‌ عسگری به عنوان سرمربی تیم ملی دوچرخه‌سواری انتخاب نشده بود، گفت: فدراسیون دوچرخه‌سواری بیشترین دوپینگی را دارد و فدراسیون وظیفه دارد برای مبارزه با دوپینگ فعالیت کند. مگر می‌شود فدراسیون بگوید کاره‌ای نیستم.

بتازگی یک دوچرخه‌سوار دیگر هم با این مساله روبه‌رو بوده و تست دوپینگ‌اش مثبت اعلام شده است. نوروزی با تائید این خبر گفت: یک مورد از تست‌های دوچرخه‌سواری مثبت شده، اما باید تمام مراحل مربوط به آن طی شود تا بتوانیم نام فرد دوپینگی را اعلام کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر