jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۵۶۸   ۲۹ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

اتفاقات اخیر در فدراسیون دوچرخه‌سواری و اظهارنظر خسرو قمری، رئیس این فدراسیون درباره اعلام نشدن اسامی دوپینگی‌های فدراسیون‌های دیگر با واکنش رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی همراه بود.

دکتر غلامرضا نوروزی درخصوص صحبت‌‌های خسرو قمری مبنی بر این که کمیته ضد دوپینگ اسامی برخی دوپینگی‌ها را اعلام نمی‌کند، گفت: چنین چیزی واقعیت ندارد. حسین عسگری ورزشکار المپیکی بود و کمیته استیناف هم با توجه به این که در آستانه المپیک بودیم، اسم او را اعلام نکرد. البته نامه محرومیت عسگری به خودش و فدراسیون دوچرخه‌سواری داده شده بود. براساس این محرومیت عسگری نمی‌توانست در دوران محرومیتش فعالیت ورزشی داشته باشد. در غیر این صورت با محرومیت دوباره روبه رو می‌شد.

نوروزی درخصوص این که قمری گفته است،‌ عسگری به عنوان سرمربی تیم ملی دوچرخه‌سواری انتخاب نشده بود، گفت: فدراسیون دوچرخه‌سواری بیشترین دوپینگی را دارد و فدراسیون وظیفه دارد برای مبارزه با دوپینگ فعالیت کند. مگر می‌شود فدراسیون بگوید کاره‌ای نیستم.

بتازگی یک دوچرخه‌سوار دیگر هم با این مساله روبه‌رو بوده و تست دوپینگ‌اش مثبت اعلام شده است. نوروزی با تائید این خبر گفت: یک مورد از تست‌های دوچرخه‌سواری مثبت شده، اما باید تمام مراحل مربوط به آن طی شود تا بتوانیم نام فرد دوپینگی را اعلام کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر