jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۲۱۸   ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

علیرضا حقیقی، دروازه‌بان سابق تیم ملی که در اردوهای اخیر جایی نداشته، این روزها بدون تیم است. پس از پایان رقابت‌های لیگ سوئد، این بازیکن هم قراردادش به پایان رسید و بازیکن آزاد شد. او در تلاش است، تیم جدیدش را انتخاب کند.

حقیقی علاقه‌ای ندارد به ایران بازگردد و هدفش این است که خارج از ایران به حضورش ادامه دهد. البته این بازیکن فعلا پیشنهاد چشمگیری ندارد و منتظر است، بزودی تکلیف خود را روشن کند. حقیقی قصد دارد در لیگی غیر از لیگ سوئد بازی کند چون این رقابت‌ها نزدیک به شش ماه تعطیل خواهد بود. حقیقی می‌خواهد پیش از جام‌جهانی در باشگاهی حضور داشته باشد که فیکس کار کند و در نهایت به جام‌جهانی هم برود. در همین حال شنیده می‌شود،‌ او با علی دایی، سرمربی سایپا صحبت کرده تا موقتا در تمرینات این تیم حاضر شود. حقیقی نمی‌خواهد افت کند و به همین خاطر با صحبت‌هایی که با علی دایی داشت، زمینه را برای حضورش در تمرین سایپا هموار کرد. او به دایی گفت: مدتی است تیم ندارم و دور از تمرینات هستم. نمی‌خواهم افت کنم و اگر اجازه بدهید در تمرینات شما حاضر شوم که دایی هم با این مساله موافقت کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها