jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۴۲۱۸ ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

علیرضا حقیقی، دروازه‌بان سابق تیم ملی که در اردوهای اخیر جایی نداشته، این روزها بدون تیم است. پس از پایان رقابت‌های لیگ سوئد، این بازیکن هم قراردادش به پایان رسید و بازیکن آزاد شد. او در تلاش است، تیم جدیدش را انتخاب کند.

حقیقی علاقه‌ای ندارد به ایران بازگردد و هدفش این است که خارج از ایران به حضورش ادامه دهد. البته این بازیکن فعلا پیشنهاد چشمگیری ندارد و منتظر است، بزودی تکلیف خود را روشن کند. حقیقی قصد دارد در لیگی غیر از لیگ سوئد بازی کند چون این رقابت‌ها نزدیک به شش ماه تعطیل خواهد بود. حقیقی می‌خواهد پیش از جام‌جهانی در باشگاهی حضور داشته باشد که فیکس کار کند و در نهایت به جام‌جهانی هم برود. در همین حال شنیده می‌شود،‌ او با علی دایی، سرمربی سایپا صحبت کرده تا موقتا در تمرینات این تیم حاضر شود. حقیقی نمی‌خواهد افت کند و به همین خاطر با صحبت‌هایی که با علی دایی داشت، زمینه را برای حضورش در تمرین سایپا هموار کرد. او به دایی گفت: مدتی است تیم ندارم و دور از تمرینات هستم. نمی‌خواهم افت کنم و اگر اجازه بدهید در تمرینات شما حاضر شوم که دایی هم با این مساله موافقت کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر