jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۳۹۱۰   ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رسولی از هشتگرد: بیش از شش سال است که برای مسکن‌مهر شهر هشتگرد پول واریز کرده‌ام، ولی هنوز خبری از تحویل این خانه نشده است و کسی هم پاسخگو نیست.

نقشه‌های مترو به‌روز نیست

صفری از تهران: درخواست می‌شود نقشه‌های داخل واگن‌های متروی تهران به‌روز شود، با توجه به افزایش خطوط مترو، بیشتر این نقشه‌ها قدیمی و ناقص است.

دردسر مسافرکش‌های پلاک شهرستان

معمازچی از تهران: عبور و مرور خودروهای پلاک شهرستان و مسافرکشی این افراد باعث افزایش ترافیک در شهر شلوغ تهران شده است.

جوابیه

در پی درج پیامی در 8 آذر 1396 با عنوان «مترو به شهریار می‌رسد؟» مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه با ارسال نمابری اعلام کرد: با توجه به این‌که تعداد کثیری از ساکنان محترم شهریار و حومه و همچنین سایر شهرهای اقماری همه‌روزه با وسایل نقلیه شهری به تهران مراجعه می‌نمایند، لذا به منظور تقلیل حجم ترافیک ورودی به تهران، شرکت مترو در طرح تفضیلی حمل و نقل عمومی تهران و حومه، احداث خطوط متروی اقماری را در برنامه آینده کاری خود دارد. شایان ذکر است در آینده خط متروی تهران ـ شهریار که شروع آن از میدان راه آهن است، طی حدود34 کیلومتر مسیر و توقف در 9 ایستگاه بین راهی به میدان سپاه شهریار منتهی می‌‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر