jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۳۹۱۰ ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رسولی از هشتگرد: بیش از شش سال است که برای مسکن‌مهر شهر هشتگرد پول واریز کرده‌ام، ولی هنوز خبری از تحویل این خانه نشده است و کسی هم پاسخگو نیست.

نقشه‌های مترو به‌روز نیست

صفری از تهران: درخواست می‌شود نقشه‌های داخل واگن‌های متروی تهران به‌روز شود، با توجه به افزایش خطوط مترو، بیشتر این نقشه‌ها قدیمی و ناقص است.

دردسر مسافرکش‌های پلاک شهرستان

معمازچی از تهران: عبور و مرور خودروهای پلاک شهرستان و مسافرکشی این افراد باعث افزایش ترافیک در شهر شلوغ تهران شده است.

جوابیه

در پی درج پیامی در 8 آذر 1396 با عنوان «مترو به شهریار می‌رسد؟» مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه با ارسال نمابری اعلام کرد: با توجه به این‌که تعداد کثیری از ساکنان محترم شهریار و حومه و همچنین سایر شهرهای اقماری همه‌روزه با وسایل نقلیه شهری به تهران مراجعه می‌نمایند، لذا به منظور تقلیل حجم ترافیک ورودی به تهران، شرکت مترو در طرح تفضیلی حمل و نقل عمومی تهران و حومه، احداث خطوط متروی اقماری را در برنامه آینده کاری خود دارد. شایان ذکر است در آینده خط متروی تهران ـ شهریار که شروع آن از میدان راه آهن است، طی حدود34 کیلومتر مسیر و توقف در 9 ایستگاه بین راهی به میدان سپاه شهریار منتهی می‌‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر