jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۳۸۵۵   ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مجید صالحی از ساخت اولین فیلم‌سینمایی‌اش در مقام کارگردان به تهیه‌کنندگی محمد شایسته خبر داد.

به گزارش ایسنا، این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که مقابل فریدون جیرانی در برنامه‌اینترنتی 35 حاضر شده بود، ادامه داد: کارگردانی دو سریال، یک مجموعه و دو تله فیلم را در کارنامه داشته‌ام، اما تا به حال سینمایی کار نکرده‌ام و این اولین فیلم سینمایی است که قصد دارم آن را بسازم.

او خبر داد که فیلمش یک فیلم کمدی است و خاطرنشان کرد: حدود هفت سال است که قرار است بسازیم، اما خود من زیاد علاقه‌ای به ساخت نداشتم و دغدغه‌ام نبود. الان هم دغدغه‌ام نیست و هنوز مردد هستم. ژانر خاصی مدنظرم نیست، اما ژانر رئال و کمدی موقعیت را دوست دارم و بیشتر ترجیح می‌دهم برای مخاطب کار کنم.

مجید صالحی درباره‌ فیلمنامه‌ای که قصد دارد در ژانر کمدی بسازد، یادآور شد: سال 81 مجموعه آشتی‌کنان را با مهران و مسعود رسام کار می‌کردم که پیمان جزینی نویسنده کار بود. الان هم آخرین کار ابوالحسن داوودی را همین تیم سه نفره نویسنده نوشته‌اند که من قصد دارم با فیلمنامه آنها فیلم بسازم. مصطفی زندی، پیمان جزینی و آقای برادران. فیلم در ژانر کمدی موقعیت است که قصد دارم بسازم.

مجید صالحی در بخشی از این گفت‌وگو درباره‌ حضور نداشتن در تئاتر یادآور شد: چون تپش قلبم در تئاتر زیاد می‌شود و از حال می‌روم، نتوانستم کار کنم. در سینما وقتی این اتفاق می‌افتد 40 دقیقه استراحت می‌رویم، اما در تئاتر این اتفاق ممکن نیست و ریسک وحشتناکی است.

او همچنین گفت: من در زندگی‌ام از ایرج طهماسب و حمید جبلی در کار «یکی بود یکی نبود» بیشترین چیزها را آموختم. من جایگزین نقش حمید جبلی در این فیلم شدم. در مورد کارگردانی و فیلمنامه با این دو بزرگوار گپ می‌زدیم که تاثیرگذار بود. در مرحله بعد، مقطعی که با رضا عطاران بودم و تا الان، برایم حکم برادر بزرگ تر و استاد را دارد.

مجید صالحی درباره‌ نقش جدی که در فیلم شاه کش دارد، توضیح داد: شاه کش تازه تمام شد. قصه جدی است و نقش یک ستوان نیروی انتظامی را دارم که جدی بازی کردم. بازی در این نقش کمی سخت بود چون گریم داشتم و باید کمی اضافه وزن پیدا می‌کردم. قرار بود یک ستوان معمولی باشم و بازی در نقش یک آدم معمولی خیلی سخت است. بیلی وایلدر می‌گوید: نقش دیوانه و معتاد را بازی کردن زیاد سخت نیست، اما یک نقش معمولی را بتوانی طوری بازی کنی که برای مخاطب قابل باور باشد، سخت است. من هم در این نقش سعی کردم معمولی باشم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر