jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۳۸۱۷   ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مسابقات بین‌المللی ژاپن یکی از مسابقات برتر ژیمناستیک جهان است که هرساله در این کشور با حضور ژیمناستیک‌کاران برتر دنیا برگزار می‌شود. امسال سعیدرضا کیخا، ملی‌پوش کشورمان موفق شد در این رقابت‌ها نتیجه بگیرد. کیخا می‌گوید: مهم‌ترین نکته این مسابقات این بود که نفر سوم این مسابقات که بعد از من روی سکو ایستاد، نفر اول مسابقات قهرمانی جهان بود. بعد از اتمام مسابقات، خود ژاپنی‌ها به من تبریک می‌گفتند و این افتخار بزرگی برای ژیمناستیک ایران است.

ژیمناستیک‌کار تیم ملی ادامه می‌دهد: هدف اصلی ما حضور در مسابقات آسیایی و کسب عنوان اولی این مسابقات است، ان‌شاءالله بتوانیم با حمایت‌های مادی و معنوی ازسوی مسئولان، این رشته ورزشی مظلوم در ایران را در سطح جهانی معرفی کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر