jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۳۰۱۶ ۲۵ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

تصویربرداری سریال «زندگی از نو» با حضور مینا جعفرزاده، کمند امیرسلیمانی و علی انصاریان در شمال کشور آغاز شد.

به گزارش فارس، این سریال به تهیه‌کنندگی مهدی شفیعی و کارگردانی علی محمد قاسمی برای شبکه پنج سیما تولید می‌شود. بخشی از لوکیشن اصلی سریال زندگی از نو، دکورسازی شده و بخش دیگری، از همان خانه‌های قدیمی استفاده شده است.

خیام وقار کاشانی، ژیلا آل رشاد، مینا جعفرزاده، حدیث نیکرو، علی انصاریان، کمند امیرسلیمانی،‌ اکبر معززی، حسن رستمانی، مجید پتکی و حمیدرضا سنگین از بازیگران اصلی این سریال هستند و قرار است بازیگران جدیدی نیز به فراخور قصه در آن حضور پیدا کنند. این سریال داستانی درباره محیط‌زیست، مساله توریست، زندگی در جنگل و ... است و در کل مجموعه داستان ایجاب می‌کند تا قصه در شمال کشور و در یک کمپ روایت شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر