jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۳۰۱۱ ۲۳ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

اتحادیه جهانی کشتی در مورد حضور نیافتن کشتی‌گیران برخی کشورها مقابل نمایندگان ایران در رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان جهان پاسخ داد.

این اتفاق که حواشی و شایعات زیادی به وجود آورده بود توسط فدراسیون کشتی پیگیری شد و سرانجام اتحادیه کشتی طی نامه‌ای به فدراسیون ایران درباره حضورنیافتن برخی کشورها مقابل ایران توضیح داد. پیش از این نامه خودداری حریفان از رویارویی با ایرانی‌ها سیاسی تلقی شده بود که اتحادیه جهانی با تاکید روی این موضوع انگیزه‌های سیاسی را مردود اعلام کرد و اجرای مقررات و دلایل فنی را برای کشتی نگرفتن حریفان برشمرد.

در این نامه به قرعه‌کشی روز قبل از وزن کشی و کنترل پزشکی اشاره شده است و این که براساس مقررات اتحادیه جهانی برای یک کشتی‌گیر هرگز در روز مسابقات جدول تغییر نمی‌کند و حریف او با پیروزی با جریمه، برنده اعلام می‌شود. اتحادیه جهانی توضیحاتی را هم درباره غیبت سرپرستان در روز قرعه‌کشی داد که برای ورزشکاران آنها قرعه‌ای اختصاص داده نمی‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر