jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۷۸۴۸۶   ۱۰ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

جورسرایی از فیروزکوه: بیش از یک سال است که دولت قول پرداخت وام خرید کالا را داده، ولی این امر هنوز به واقعیت تبدیل نشده این در حالی است که برای حمایت از صنعت خودرو خیلی راحت وام کلانی برای خرید خودروهای بی‌کیفیت در نظر گرفته شد که باعث خالی شدن پارکینگ‌های خودروسازان شد.

ترافیک ساختگی

ابراهیمی از تهران: ترافیک سنگین ناشی از مسدود کردن خیابان کیوان در محله نواب توسط پلیس راهنمایی و رانندگی تردد را در این خیابان بسیار دشوار کرده است.

حفظ محیطزیست در مراسم عزاداری

زارع از تهران: از عزاداران حسینی درخواست میشود در این شبها نسبت به حفظ پاکیزگی شهر و جمعآوری ظروف یکبار مصرف در خیابانها همکاری نمایند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر