jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۰۷۶۷   ۱۲ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۶

آرسن ونگر مربی تیم آرسنال عقیده دارد که هنوز هم دیوید سیمن بهترین دروازه بان انگلستان است سیمن با قبول دو گل از رونالدینهو در دیدار مقابل برزیل پایان بسیار غم انگیزی را برای تیم ملی انگلستان رقم زد با وجود این ونگر

به این دروازه بان 38 ساله به طور عجیبی اعتقاد دارد ونگر در این باره گفت : دیوید نباید از آن گلهایی که خورده است ، شرمنده باشد؛ چراکه آن ضربه می توانست هر دروازه بان دیگری را هم تسلیم کند کاملا معلوم بود که می خواست توپ را دفع کند. من درک می کنم که چرا سون گوران اریسکون می خواهد که هنوز هم سیمن را حفظ کند به همان دلیل من می خواهم که او در آرسنال باقی بماند؛ دلیلش این است که او بهترین دروازه بان انگلستان است به همین دلیل این هفته با او تلفنی صحبت می کنم تا درباره جزئیات کار در فصل جدید باهم بحث کنیم و امیدوارم او تصمیم به ماندن بگیرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر