jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۱۰۶۹۸۰۳ ۱۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۸:۰۰

صفرعلی بکان از شهرستان طالقان: با سلام و خسته نباشید خدمت همه دست‌اندرکاران تپش. چند ماه است همه مشتریان تپش می‌پرسند چرا صفحات تپش را کم کردید هیچ جوابی ندادید در ضمن در این 8 صفحه هم پیام‌های تبلیغاتی و آگهی مزایده دیده می‌شود. خواهشا یک جواب قانع‌کننده به خوانندگان تپش بدهید.

تپش: ما هم در انتظار بازگشت تعداد صفحات ضمایم به 16 صفحه هستیم و امیدواریم در آینده‌ای نزدیکی تپش نیز مانند قبل در 16 صفحه چاپ شود.

داوود علی اعتمادی‌فرد از شاهین ویلای کرج: سلام به تک‌تک زحمتکشان تپش. خواهش می‌کنم صفحات تپش را بیشتر کنید. در ضمن خاطرات و خطرات دکتر قربانزاده، آگاهی‌بخش و مفید است.

مهین نجارزاده از کرمان: با عرض سلام و خداقوت خدمت شما عزیزان در روزنامه جام‌جم، بخصوص تهیه‌کنندگان ضمیمه دوست‌داشتنی چهارشنبه‌ها. ان‌شاءالله که به زودی بتونین به قولتون بابت بیشتر شدن صفحات ضمیمه و برگشتن به روال قبل عمل کنید. من هر هفته که می‌بینم بازم کم هست دلگیر می‌شوم، اما باز هم خیلی خوب مدیریت می‌کنید مطالب را و به بخش‌های مهم توجه دارید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر