jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۶۹۶۰۲   ۱۳ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۸:۰۹

زن بیمار هنگام غذا خوردن در آشپزخانه به زمین افتاد و با گیر کردن غذا در گلویش فوت شد.

غذا، قاتل زن بیمار شد

به گزارش جام‌جم، چند روز پیش یکی از مسئولان بیمارستانی با پلیس تماس گرفت و اعلام کرد زنی میانسال که در خانه دچار حادثه شده بود، به آنجا منتقل اما فوت شده است.

ماموران با تحقیقات اولیه متوجه شدند او توسط شوهرش به بیمارستان منتقل شده است.

ماموران به تحقیق از وی پرداختند که او به افسر تحقیق گفت: همسرم هنگام غذا خوردن در آشپزخانه دچار حادثه شد و به زمین خورد که همین باعث شد غذا در گلویش گیر کرده و حالش بد شود. اقدامات اولیه را تا پیش از آمدن امدادگران اورژانس انجام داده و بعد که آنها آمدند، وی را به بیمارستان منتقل کردند اما با توجه به تلاش پزشکان وی فوت کرد .

در ادامه با توجه به این که علت اصلی مرگ او بدرستی مشخص نبود، بازپرس محسن مدیرروستا از پزشکی قانونی خواست علت مرگ این زن را مشخص کنند تا این که دو روز پیش پزشکی قانونی اعلام کرد مرگ این زن براثر خفگی بوده است بنابراین شوهر زن فوت شده دیروز برای ادامه تحقیقات به شعبه ششم دادسرای جنایی تهران احضار شد و به قاضی پرونده گفت: همسرم 16سال قبل به بیماری ام اس مبتلا شد. یک‌بار هم هنگام غذا خوردن غذا داخل گلویش گیر کرد و بسختی توانستم آن را از دهانش بیرون بیاورم. روز حادثه دوباره غذا در گلویش گیر کرد.

با مشخص شدن این موضوع، روند رسیدگی وارد مرحله جدیدی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر