jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۲۲۲ ۰۹ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

وزیر آموزش و پرورش گفت: سند 2030 با تاکید و دستور رهبری کاملا متوقف شده است. اگر احیانا اقدامات اجرایی درباره‌ سند 2030 صورت گرفته باشد همه‌اش متوقف شده است، بنابراین دیگر این سند موضوعیتی ندارد.

به گزارش ایسنا، محمد بطحایی در حاشیه‌ جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در ارتباط با پرسش‌هایی درباره‌ تعیین رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: تمام تمرکز ما برای شروع سال تحصیلی است. استفاده از تمام توان وزارتخانه برای آغاز یک سال تحصیلی با شور و با مشکلات کم است.

وی در پاسخ به این پرسش که چه هماهنگی‌هایی برای کودکانی که مدارک شناسایی کافی ندارند جهت حضورشان در مراکز آموزشی انجام شده است، افزود: پیش از این در شورای‌عالی آموزش و پرورش مقرره‌ای در این باره داشتیم که متاسفانه در یکی دو سال اخیر مقداری مورد غفلت قرار گرفته است. اصل کلی این است که هیچ دانش‌آموزی نباید به دلایل مختلف از جمله مدارک شناسایی از تحصیل باز ماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر