jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۲۰۸ ۰۹ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مهدی طارمی در گفت‌و‌گو با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا:

مهم نیست چه کسی گل می‌زند

مهدی طارمی، مهاجم پرسپولیس و تیم ملی در تازه‌ترین گفت‌وگوی خود با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به نکته جالبی اشاره می‌کند.

او می‌گوید کریم انصاری فرد پیش‌بینی کرده بود به ازبکستان گل می‌زند: «قبل از مسابقه با ازبکستان، دوستم کریم انصاری‌فرد به من گفت‌ که گلزنی خواهم کرد. به همین سبب وقتی گلزنی کردم، به سمت نیمکت رفتم تا او را در آغوش بگیرم. ولی نتوانستم پیدایش کنم، چون پشت دروازه‌ در حال‌ گرم کردن بود.»

او درباره صعود شیرین ایران به جام جهانی پس از بازی با ازبکستان می گوید: «برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال ازبکستان یک بر صفر جلو بودیم که توانستیم گل دوم را هم به ثمر برسانیم و پیروزی‌مان را مسجل کنیم. خوشحالم که برای اولین بار دو صعود پیاپی به جام جهانی را تجربه می‌کنیم. این یک دستاورد تاریخی است که من جزئی از آن هستم.»

مهدی درباره همکاری خوبش با سردار در زمین، می‌گوید: «از روز اول که به تیم‌ ‌ملی دعوت شدم، رابطه خیلی خوبی با سردار داشتم. البته با همه هم‌تیمی‌هایم رابطه خیلی خوبی دارم، ولی بیشتر به این خاطر که سردار هم سن و سال من است، رفقای خوبی برای یکدیگر در تیم‌ ‌ملی هستیم. همچنین همکاری خوبی هم با او در زمین دارم. من شخصیت سردار را خیلی دوست دارم و فوتبال بازی کردنش را هم خیلی می‌پسندم.»

طارمی حرف‌های خود را این طور تمام می‌کند: «در تیم‌ ‌ملی مهم کسب پیروزی است، نه این که چه کسی گلزنی کند. البته اگر گل بزنم بسیار خوشحال خواهم شد.»

خلیلی: طارمی در تیم ملی احیا می‌شود

محسن خلیلی اعتقاد دارد، حضور مهدی طارمی در اردوی تیم ملی می‌تواند در عملکرد این بازیکن در ادامه فصل برای پرسپولیس تاثیر مثبت داشته باشد. خلیلی در این باره به ما گفت: طارمی بازیکن خوبی است اما به خاطر تکرار یک سری مسائل که ذهن همه را خراب کرده، تحت فشار است. در این شرایط، اردوی تیم ملی و حضور در فضای حرفه‌ای آن می‌تواند طارمی را از زیر فشار خلاص کند. مطمئنم تیم ملی می‌تواند طارمی را دوباره احیا کند و او با روحیه خوب به پرسپولیس برگردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر